Praca szkoły

Grono pedagogiczne

W Ossolińczyku stawiamy na rozwój! Rozwój edukacyjny, emocjonalny, fizyczny i duchowy. Chcemy, aby pedagodzy pracujący w Ossolińczyku byli dla Was wsparciem, dlatego do naszego zespołu zaprosiłam wyjątkowych, doświadczonych pedagogów. Zacznijmy od języków 🙂 nad nauczaniem języka polskiego czuwać będzie pani Aleksandra Kucharska, w nauce języków obcych wspierać Was będą panie Kamila JawiarczykEwelina Mochol – Wolska, nauczycielki języka angielskiego oraz Pani Edyta Ziarnik-Wróbel nauczycielka języka niemieckiego i pani Abigail Cox native speaker z USA. Rozwój Waszej wiedzy historycznej stymulować będą panie Edyta Nesterowska i Alicja Grochowska, nauczycielki historii i WOS-u. Dla wielu niepojęte równania matematyczne w prosty sposób przybliży pani Joanna Romaniuk, z nią matematyka staję się prosta. Fizyki w Ossolińczyku niezmiennie uczyć będzie pani Hanna Baranowska, a pasję informatyczną szerzyć będzie pani Karolina Szulc, wyjątkowa i kreatywna nauczycielka informatyki. Do zespołu dołącza również pani Izabela Chimowicz, nauczycielka biologii i geografii oraz pani Dorota Karaś – Łyczko nauczycielka geografii. O formę i rozwój fizyczny naszych uczniów dbać będą pani Karolina Porowska i pan Piotr Bolkowski. Do naszego zespołu dołącza również wyjątkowy  pedagog, psychoterapeuta pani Anna Perekietka, która w naszej szkole uczyć będzie również filozofii i etyki.  Spotkacie tu również pana Adama Łyczkę, nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa i przedsiębiorczości. Nad naszymi zbiorami bibliotecznymi czuwa pani Anna Gembara, co nie jest rzeczą prostą gdyż nazwisko patrona nas zobowiązuje 🙂 Funkcję sekretarza szkoły pełni pani Anna Najgebauer, z którą spotkaliście się już składając podania do Ossolińczyka.

Jest to zespół energicznych, kreatywnych i skutecznych nauczycieli, którym przyświeca wspólny cel; działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju naszych uczniów i pełnego wykorzystania ich potencjału.

Ogromną przyjemnością dla mnie będzie możliwość pracy i  kierowania tak zacnym gronem. Aleksandra Cholajda  – Miłkowska, dyrektor szkoły.