Podziękowania od uczniów Ossolińczyka dla nauczycieli i obsługi szkoły z okazji święta Edukacji Narodowej

14 października to święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Dlatego składamy wszystkim Wam najlepsze życzenia sukcesów w pracy zawodowej, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Przyjmijcie od nas, uczniów słowa indywidualnych podziękowań, które w tym szczególnym dniu kierujemy do Was.

W pierwszej kolejności dziękujemy naszej  pani dyrektor-Aleksandrze Cholajdzie-Miłkowskiej,  bo tak naprawdę gdyby nie ona, to by nas teraz tutaj nie było. Jej zasługą jest to, że Ossolińczyk z powrotem tętni życiem, a uczniowie nie mogli sobie wymarzyć lepszej szkoły. Już wiemy, że zawsze możemy na panią liczyć i przyjść w każdej potrzebie. Naprawdę bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów szczególnie tych związanych z Ossolińczykiem, a my z wielką chęcią pani pomożemy w dalszym rozwijaniu naszej szkoły.


Kolejną osobą, której chcielibyśmy serdecznie podziękować jest nasza niezastąpiona pani pedagog- Anna Perekietka.Dziękujemy za pokazanie, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, a gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często można znaleźć w najciemniejsze dni – dzięki pani każda klasa stała się jednością , zawsze możemy na panią liczyć, w każdej sytuacji przyjść i porozmawiać .Z pani pomocy  możemy również rozwijać nasze pasje w Ossolińczyku.

Pani Karolinie Szulc dziękujemy za to,że z pani pomocą  Ossolińczyk rozwija się w kierunku informatycznym, przyjęła pani pod swoje skrzydła najbardziej szaloną klasę i pomaga pani w prowadzeniu szkolnej strony internetowej. Z panią możemy porozmawiać na dosłownie każdy temat.

Pani Edycie Ziarnik-Wróbel – Vielen danke Frau für poświęcony nam czas, za cierpliwość do nas, gdy kaleczymy niemiecki, za to, że jest pani z nami na dobre i na złe i nie tylko uczy nas pani języka, ale także życia.

Pani Asi Romaniuk dziękujemy, że zawsze możemy na panią liczyć i to dosłownie. Potrafi pani nas nauczyć jak myśleć (a to czasami bywa ciężkie). Nauczyliśmy się, że prawdziwy matematyk myśli A mówi B pisze C, które wygląda jak D, jest przekonany, że powiedział E, a powinno być F i że właśnie na tym polega urok matematyki.

Pani Oli Kucharskiej dziękujemy za chęć prowadzenia z nami kółka teatralnego Tragiczni Komicy. To dzięki pani wiemy, że nie ma  głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi i że język  polska nie koniecznie trudna być, wystarczy tylko naprawdę chcieć.

Pani Izabeli Chimowicz  dziękujemy za to, że dzięki pani poszerzamy nasze horyzonty ( i to dosłownie ) i to z panią poznajemy strukturę życia. Dziękujemy za chęć przekazania nam wiedzy i wytrzymywanie naszych głupot, wynikających z naszej młodości.

Pani Hannie Baranowskiej dziękujemy za wskazanie nam kierunku, zwrotu i punktu przyłożenia oraz ich wartości i rozwijania naszych ,,cudownych” rachunków matematycznych.

Pani Danucie Markiewicz dziękujemy  za to, że jest pani jak siarka, uran, fosfor, erb, jednym słowem super i każda następna lekcja chemii kształtuje w nas i odkrywa nowe pierwiastki.

Pani Ewelinie Mochol-Wolskiej  życzymy let all your dreams come true, thanks for sprawianie tego,że chociaż przez chwilę czujemy się jak pogodynki oraz zawsze wiemy, jaka jest data, a dzisiaj jest szczególna: the 15th of October .

Pani Edycie Nestorowskiej dziękujemy za to,że dzięki Pani nigdy nie zapomnimy najważniejszych dat, a jedną z nich jest ta dzisiejsza…a każda kolejna lekcja będzie nas uczyć czegoś nowego, choć może sprzed wieków.

Miss Abigail Cox you give us a wonderful smile and love for English. Despite the difficulties we cause, you are patient and always ready to help, therefore we believe that every lesson with you will bring something new to our lives.Thank you with all my heart.

Pani Dorocie Karaś – Łyczko dziękujemy za pobudzanie w nas chęci do poznawania świata i za wskazywanie nam ścieżek, którymi mamy podążać i je rozumieć.

Pani Alicji Grochowskiej dziękujemy za pani uroczy uśmiech oraz spowodowanie, że czujemy się ,,świadomymi obywatelami” oraz za wiedzę historyczną.

Dziękujemy Pani Kamili Jawiarczyk za opiekę nad  samorządem szkolnym, za bycie cool nauczycielem angielskiego oraz za zaangażowanie w życie szkoły i zarażanie nas dobrą energią. Przed nami cudowny wyjazd na Euroweek, który oczywiście też pani zorganizowała. Wiemy, że nie należymy do najgrzeczniejszych, ale terapia uśmiechowa działa czasami cuda, dziękujemyJ

Panu Piotrowi Bolkowskiemu dziękujemy za to, że nauczył nas, jak dawać kosza i jak się obronić dosłownie i w przenośni.

Panu Adamowi Łyczko dziękujemy za to, że wiemy już co robić, gdy zacznie się palić ( niekoniecznie najpierw lecieć do szafy) i jak UMIARKOWANIE robić niektóre rzeczy, dziękujemy za porady związane z ,,tu i teraz “ i motywowanie nas do bycia dobrymi ludźmi.

Pani Karolinie Porowskiej dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na panią, a przy okazji uczyć się ciekawych dyscyplin sportowych, pokazując również, że dziewczyny też potrafią ćwiczyćJ

Pani sekretarce Ani Najgebauer dziękujemy za to, że zawsze służy pomocą i zaraża nas cudownym nastrojem, dzięki niej pochmurny dzień staje się słonecznym, a każdy deszcz staje się słońcem, a poza tym nie ma rzeczy niemożliwych.

Księdzu Józefowi Lubczyńskiemu wielkie  Bóg zapłać za każde słowo wypowiedziane w naszą stronę, za wysłuchiwanie naszych pytań i za każdą mądrą odpowiedź na nie i za wiarę w Ossolińczyka i w nas.

Pani bibliotekarce Annie Gembarze dziękujemy za pracę w bibliotece, która nie jest wbrew pozorom taka prosta. Ma pani wiele książek na głowie i przy głowie, i zna pani odpowiedź na każde pytanie, których z anielską cierpliwością wysłuchuje pani codziennie od nas.

Dziękujemy również za niezawodną pracę pani Luby, która urządziła spa dla nędznych roślin i dzięki jej zabiegom najsłabsze z nich wracają do życia, a my czujemy się szczególnie przez nią zaopiekowani, oraz panów konserwatorów, bo dzięki nim ta szkoła wygląda po prostu cudownie.

Wszystkim bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy i doceniamy, że to właśnie Wy jesteście z nami!!!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *